Kalundborg Badminton Klub
Besøg vores side
Kalender

Bestyrelse


Formand
 

Finn Korslund


finn@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2259 2324

 
Næstformand
 

Thomas Jensen


thomas@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2735 3227

 
Kasserer
 

Ole Lund Jensen


e-mail: ole@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2426 4825

 
Fotografen er på vej!
 
Sekretær:
 

Rikke Korslund


Rikke@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2256 1686
Ansvarlig for mødeindkaldelser og referater
Tilmelding til interne arrangement
Bestyrelsesmedlem
 

Daniel Schnedler


email: Schnedler@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2785 6580
Ungdomsansvarlig
Suppleant:
 

Gitte Heiberg


E-mail: Gitte@kalundborgbadminton.dk
Telefon: 2620 5374
Fotografen er på vej!
Suppleant
 

Peter Illerup


e-mail: Peter@kalundborgbadminton.dk
Telefon: 2262 2705

 
Revisorer
 

Flemming Heiberg &
Erik Elmelund



Revisorsuppleant:
 

Tina Sid

Bliv medlem
Se vores hold, og tilmeld dig.
Bliv medlem

Sponsorer


Her er plads til din annonce
Bliv sponsor i KBK
Kalundborg Badminton Klub | Ulshøjhallen, Skovbrynet 51 | 4400 Kalundborg | Tlf.: 22592324 | kbk@kalundborgbadminton.dk