Kalundborg Badminton Klub
Besøg vores side
Kalender

Bestyrelse


Formand
 

Finn Korslund


finn@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2259 2324

 
Næstformand
 

Thomas Jensen


thomas@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2735 3227

 
Kasserer
 

Ole Lund Jensen


e-mail: ole@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2426 4825

 
Sekretær
 

Gitte Heiberg


gitte@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2620 5374
Ansvarlig for mødeindkaldelser og referater
Sponsoransvarlig
Tilmelding til interne arrangement
Bestyrelsesmedlem
 

Rene Brændemose


rene@kalundborgbadminton.dk
Tlf.: 2065 3402
Ungdomsansvarlig
Suppleant
 

Jørgen Voss


warnecke.voss@ka-net.dk
Tlf.: 5951 5941
Ansvarlig for veteraner i klubben
Suppleant
 

Erik Elmelund

e-mail: Elmelund@kalundborgbadminton.dk
Telefon: 40608683

ansvarlig for 60+ ældrebadminton
Revisorer
 

Flemming Heiberg & Peter Illerup

Bliv medlem
Se vores hold, og tilmeld dig.
Bliv medlem

Sponsorer


Her er plads til din annonce
Bliv sponsor i KBK
Kalundborg Badminton Klub | Ulshøjhallen, Skovbrynet 51 | 4400 Kalundborg | Tlf.: 22592324 | kbk@kalundborgbadminton.dk